Nedokážete si představit lepší dovolenou než brázdit vody na lodi? Dokážete se hodiny kochat nádhernou přírodou, užíváte si rybaření, baví vás hledat nová místa nebo rádi kotvíte v oblíbených zátokách? Pořídili jste si dokonce vlastní loď, abyste se mohli věnovat svým koníčkům co nejčastěji? Pak je pro vás bezpečná a svobodná plavba prioritou číslo jedna. K lodi bohužel patří nejen romantický pohled na vodní hladinu, ale i práce a údržba, té však nemusíte věnovat čas nad nutný rámec. Právě pro vás VETUS nabízí produkty a servis pro veškeré technické vybavení lodi a jejího motorového zařízení.

Spolehlivý chod všech technických systémů

Vyberte správnou značku a prodlužte čas, kdy se můžete věnovat svým koníčkům, nejen práci. VETUS představuje skutečně letité zkušenosti a vysoce profesionalizovaný team. Již od samého založení v roce 1964 se firma specializuje na produkty, které maximálně usnadní provoz a údržbu lodí. Od prvního zázemí v nizozemském Schiedamu se VETUS rozrůstá do dalších 16 dceřiných společností v dalších zemích. V současné době se v celosvětové distribuční síti dostává kompletní portfolio i k zájemcům v ČR. Výhradním dodavatelem systémů VETUS je Im-marine.

Komplexní služby i produktové řady

Hlavním cílem firmy VETUS je neustálá inovace zařízení. Profesionální team konstruktérů a designérů dbá na komplexní řešení všech nabízených systémů. Na jednoduchém příkladu, nenabízí jen toaletu, ale také všechna připojení, nádrže, hadice a další komponenty potřebné k dokončení sanitárního systému lodi. Nemusíte hledat jednotlivé fragmenty a technické systémy složitě skládat. Vše zajistíte s garancí spolehlivé a pečlivé výroby, vše od jediné značky a vše dokonale upravené pro snadnou instalaci.

Moderní materiály a technologie s perfektním designem

VETUS vnáší do loďařského oboru něco navíc. Není jen firmou, která staví základní nabídku jen na osvědčených modelech a typech zařízení. Neustále obnovuje a hledá nové cesty, materiály a postupy výroby. Lodní motory, generátory a veškeré další technické vybavení pro rekreační nebo malá komerční plavidla odráží nejmodernější design.

VETUS vytváří globální lodní systém, dostupné a vysoce kvalitní produkty jsou žádaným vybavením po celém světě. Dokáží vyhovět nárokům sportovního stylu plavby, stejně jako rekreačnímu volnému tempu.  Navštivte stránky Im-marine a projděte si nabídku, názor si můžete udělat nejlépe sami. Pokud vás řešení zaujme, s Im-marine můžete konzultovat konkrétní dotazy i bližší technické specifikace.