Hledáte spolehlivý servis lodních motorů? Stane se vám, že potřebujete konzultovat výběr vybavení nebo modernizaci člunu a nevíte, na koho se obrátit? IM MARINE zastřešuje komplexní servis. Zajistí opravy a výměny vadných dílů, doporučí další kroky, poradí s údržbou a pokud se budete rozhodovat o investici do nového člunu, může dokonce nabídnout služby zakázkové výroby.

Spolehlivý, rychlý a kvalitní servis

Autorizovanému servisu se IM MARINE věnuje již od roku 1992. Nabízené služby tak může opřít o roky reálných zkušeností. Prvními servisovanými značkami byly světoví výrobci MERCURY a VETUS. Brzy však na ně navázali i další výrobci – YANMAR, VOLVO PENTA SUZUKI, EVINRUDE a TOHATSU.

V současné době se servisu plně věnuje 8 školených mechaniků. Každý pracovník se specializuje, firma tak může nabídnout skutečně sofistikovaný přístup nejen k problematice výběru a oprav lodních motorů, ale také může nabídnout montáž veškerého lodního příslušenství a laminaci. Kompletní péči o váš člun pak mohou završit řemeslné práce. IM MARINE zaměstnává stálé zámečníky pro výrobu nerezového lodního kování, nebo opravu lodních přívěsů. Ve výčtu nechybí ani externího specialista na opravy nafukovacích člunů MERCURY, QUICKSILVER a ZODIAC.

Specializovaný obchod

V oblasti výběru dílu nebo kompletně vybavených plavidel může IM MARINE nabídnout spojení s předními evropskými nebo světovými producenty. Současně realizuje i předprodejní servis značek MERCURY/MERCRUISER, VETUS, QUICKSILVER, TINNSILVER, SEA-RAY a BAYLINER

Zakázková práce

IM MARINE jako jediná firma v ČR může v takovém rozsahu nabídnout škálu služeb. Spolehlivý tým profesionálů, letité zkušenosti a samozřejmě plně vybavená dílna jsou vám k dispozici po celý rok. Své služby vám IM MARINE garantuje nejen v rámci servisu lodních motorů a oprav dílů. V prostorách v Roudnici realizuje stavbu člunů a plavidel na zakázku. Přesně podle vámi zadaných parametrů vybere odborník optimální strojové vybavení a zajistí vše od prvotní objednávky materiálu až po odbornou montáž.